פרסומי הפורום

רק הסכם שלום ישראלי-פלסטיני יוכל להביא שלום אמיתי לאזורנו

הודעת הפורום הקומוניסטי הישראלי (27/9/2023) על רקע ההעלאה המחודשת של היוזמה להשגת הסכם ישראלי-סעודי, אנו שבים ומזהירים, כי הסדר זה אם יושג, כמו דומיו בעבר, לא רק שלא יקדם את עניין השגת השלום הכולל והצודק באזורנו, אלא אף יסיג אותו לאחור. לב הסכסוך באזור היה ונותר העניין הפלסטיני, ובלי הסכם שלום ישראלי-פלסטיני, יימשך הסכסוך, יימשכו… Continue reading רק הסכם שלום ישראלי-פלסטיני יוכל להביא שלום אמיתי לאזורנו

פרסומי הפורום

להגברת המאבק נגד הממשלה הימנית הקיצונית ביותר בתולדות ישראל והרחבתו!

הודעת הפורום הקומוניסטי הישראלי (9/3/2023) הפורום הקומוניסטי הישראלי קורא להגברת המאבק הציבורי נגד ממשלת נתניהו-בן גביר, שהוקמה ב-29.12.22, לאחר שבבחירות האחרונות, שהתקיימו ב-1.11.2022, זכה הליכוד ביחד עם המפלגות החרדיות ועם בלוק מפלגות הימין הקיצוני בראשות סמוטריץ' ובן גביר ב- 64 מנדטים (מ-120). זאת במידה רבה נוכח הפיצול ברשימת המשותפת (הליכתה לבחירות בנפרד של בל"ד שלא… Continue reading להגברת המאבק נגד הממשלה הימנית הקיצונית ביותר בתולדות ישראל והרחבתו!

פרסומי הפורום

לחיזוק רשימת חד"ש-תע"ל!

הודעת הפורום הקומוניסטי הישראלי 8/10/2022 לחיזוק האלטרנטיבה הריאלית היחידה למדיניות מפלגות הממסד! ב-1 בנובמבר יתקיימו בחירות כלליות לכנסת בפעם החמישית בשנתיים וחצי האחרונות. לפי מירב הסקרים וההערכות ייתכן שגם אחריהן לא תיווצר יציבות כלשהי במערכת הפוליטית ונהיה צפויים לסבבים נוספים בתקופה הקרובה. השוני מבחירות קודמות הוא שהפעם לא בנימין נתניהו מכהן כראש הממשלה, אלא יאיר… Continue reading לחיזוק רשימת חד"ש-תע"ל!

פרסומי הפורום

לא למלחמה! לא לצביעות המערב!

הודעת הפורום הקומוניסטי הישראלי (5.3.2022) הפורום הקומוניסטי הישראלי מגנה את רוסיה על הפתיחה במלחמה באוקראינה, וקורא להפסקתה ולסיומה על בסיס הסדר שיכבד את האינטרסים האמיתיים של העמים הרוסי והאוקראיני ושל בטחון שלום האזור והעולם. מלחמה זו גורמת לטרגדיה אנושית גדולה, וכן לנזקים כלכליים עצומים למדינות המעורבות בה. כמו כן ישנה פגיעה כלכלית כלל עולמית, לרבות… Continue reading לא למלחמה! לא לצביעות המערב!