די להרס הבתים! תופסק המתקפה נגד האוכלוסיה הערבית! (1.9.2010)

הפורום הקומוניסטי מוקיע את ההריסה השיטתית האכזרית של בתיהם של תושבי הכפר הבדווי "אל-עראקיב". בתים אלה נהרסו בברוטאליות שוב ושוב בחודשים האחרונים, לאחר שבכל פעם הוקמו מחדש על ידי התושבים. הריסת הבתים מותירה את מאות תושבי הכפר, ובהם ילדים רבים, חסרי בית וחסרי כל אפשרות לזכות בתנאי מחייה קיומיים בסיסיים ביותר. הרס בתים ברוטאלי זה הוא חלק מהמערכה נגד האוכלוסיה הערבית בנגב ונגד מה שמכונה "כפרים בלתי מוכרים". וכל זאת נעשה כחלק ממתקפה כוללת נגד האוכלוסיה הערבית בישראל, בכל חלקיה – מהנגב ועד הגליל, במשולש ובערים המעורבות. היינו עדים לא מכבר להריסות בתים באום-אל פחם וביישובים נוספים באזור ואדי ערה, וכן גוברות ההתנכלויות לאוכלוסיה הערבית ביפו ובאזור רמלה-לוד.

מתרבות הקריאות להביא לטרנספר של חלקים מהאוכלוסיה הערבית בישראל, בעיקר באזור המשולש, כדי להתגבר על מה שמכונה "הסכנה הדמוגרפית".

בד בבד נמשך המסע המיועד להוציא את האוכלוסיה הערבית ממעגל ההשפעה הפוליטית. גוברת ההסתה נגד חברי כנסת ערביים, שאחד משיאיו החדשים הוא המסע נגד חברת הכנסת חנין זועבי (בל"ד), ובהחלטת הכנסת לשלול חלק מזכויותיה כחברת כנסת. אנו מוקיעים מסע זה ותובעים לבטל את כל החלטות הכנסת בנושא.

אנו קוראים לבטל את המשפט הפוליטי המתנהל נגד יו"ר חד"ש, ח"כ מוחמד ברכה, וכן את כל המהלכים המשפטיים נגד נבחרי הציבור הערביים.

אנו קוראים לאחדות פעולה רחבה הן בקרב האוכלוסיה הערבית והן בקרב הציבור הדמוקרטי ושוחר השלום והשוויון היהודי, נגד כל התופעות האלו ונגד כלל המזימות הגזעניות והפאשיסטיות החדשות.