פרסומי הפורום

אלפי יהודים וערבים הפגינו בת"א נגד הרס הבתים (4.2.2017)

במוצ"ש 4.2.2017 הפגינו אלפי יהודים וערבים בת"א במחאה נגד הרס הבתים, נגד מדיניות האפליה של האוכלוסיה הערבית ונגד ההסתה נגד האוכלוסיה הערבית והנהגתה. היתה זו ההפגנה הגדולה מסוגה מזה תקופה ארוכה. המפגינים מחו על הרס הבתים באום אל-חיראן שבנגב ולפני כן בקלנסווה, וכן על הברוטליות הרבה של המשטרה שעלתה בחייו של יעקב אבו אל-קיעאן וכן… Continue reading אלפי יהודים וערבים הפגינו בת"א נגד הרס הבתים (4.2.2017)

פוסטים·פרסומי הפורום

לעצירת המתקפה נגד האוכלוסיה הערבית ונגד החירויות הדמוקרטיות!

הפורום הקומוניסטי הישראלי מוקיע את מסע ההסתה נגד האוכלוסיה הערבית ומנהיגיה  הנבחרים, ואת כל צעדי החקיקה שהוחל בחקיקתם לאחרונה במטרה להרחיק מהכנסת וממעגל ההשפעה הפוליטית בארץ חברי כנסת ומפלגות המייצגות ציבורים רחבים מקרב האוכלוסיה הערבית בארץ. בטווח ארוך יותר עלולים צעדים אלה להוליך להרחקת כלל נציגי האוכלוסיה הערבית, וכן של הכוחות הדמוקרטיים היהודיים העקביים, מהכנסת.… Continue reading לעצירת המתקפה נגד האוכלוסיה הערבית ונגד החירויות הדמוקרטיות!

פוסטים·פרסומי הפורום

הדרך לעצירת מעגל הדמים!

הפורום הקומוניסטי הישראלי מטיל על ממשלת ישראל את האחריות להחרפת מעגל הדמים בתקופה האחרונה. ממשלת ישראל ממשיכה בטיפוח ובהרחבת ההתנחלויות, בהגברת ההתעללויות באוכלוסיה הפלסטינית בשטחים הכבושים במגוון רחב של צורות, בענישה אכזרית קולקטיבית של יישובים שלמים ובמתן יד חופשית כמעט לכוחות הבטחון לפגיעה קטלנית בכל פלסטיני "חשוד" לכאורה. בו בזמן לא ננקטים כמעט כל פעולות… Continue reading הדרך לעצירת מעגל הדמים!

פוסטים·פרסומי הפורום

להצלחת הרשימה המשותפת!

הפורום הקומוניסטי הישראלי מברך על הקמתה של הרשימה המשותפת, הכוללת את  חד"ש, בל"ד, רע"מ ותע"ל. רשימה זו הוקמה קודם כל כמענה למזימה של העלאת אחוז החסימה ל- ,3.25%,  שנועדה להביא לירידת כוחן של המפלגות הנתמכות על-ידי רובה המכריע של האוכלוסיה הערבית בישראל, ובעיקר נועדה לפגוע בחד"ש היהודית ערבית. על פי הסקרים זוכה הרשימה כעת ל-12… Continue reading להצלחת הרשימה המשותפת!